Tolgahan dhe Almeda arrijnë në Kosovë, pamje nga aeroporti “Adem Jashari”

Tolgahan dhe Almeda Sayisman arritën në Kosovë bashkë me të birin Efehan.

Tolgahan u bë i njohur për publikun  kosovar me rolin e tij, Çinar Ilgaz në serialin Lale Devri, shkruan Prive.al

Ai po ashtu do të pritet nga Kujtim Gashi, Ministri në detyrë i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në kabinetin e tij një delegacion turk të kryesuar nga aktori Sayisman.

Më poshtë mund të shihni fotot momentin që familja e vogël arritën në Kosovë.