Çfarë nuk keni parë nga koncerti i Unikkatil në Mitrovicë

Më 27 korrik, reperi Unikkatil mbajti koncert në Mitrovicë.

Reperi Unikkatil pas shumë vitesh ka mbajtur koncert në Kosovë, ku këndoi disa prej hiteve të tij.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm në këtë koncert, për të parë nga afër atmosferën që mbretëroi në stadiumin “Adem Jashari”.

Po ashtu, në prononcime të shkurtëra, artistët që ishin pjesë e këtij koncerti, kanë treguar se si u pritën nga publiku si dhe kishin disa fjalë për Unikkatilin.

Për të parë se çfarë ndodhi në këtë koncert, kush performoi dhe gjithçka tjetër rreth tij, ndiqeni videon e mësipërme ku gjendet storia e përgatitur nga “Mirage”.