Eni Koçi i jep kuptim ditëve të Gencit, ky është urimi i këngëtarit për të fejuarën

Nuk kishte si të mungonte urimi i Gencit në këtë ditë të veçantë për këngëtaren.

Eni Koçi sot feston ditëlindjen, dhe prej shumë urimeve minuta më parë morri atë më të veçantin nga i fejuari i saj këngëtarit Genc Prelvukaj, shkruan lajmi.net.

Ai vendosi që përmes rrjetit social Instagram t’ia kushtoj disa fjalë romantike të dashurës së saj.

“Urime ditëlindjen Bella, e bukur në shpirt që i jep ngjyrë ditëve të mija, edhe 100 tjera të lumtuna”.

Kujtojmë se Genci i kishte propozuar bukuroshes shqiptare fejesë në muajin nëntor të vitit të kaluar. /Lajmi.net/