Zbulohet më në fund se kur do të publikohet dueti i shumëpritur mes Adelinës dhe Rinës

Është zbuluar data e publikimit të këngës së re të Adelina Ismailit dhe Rinës.

Dy këngëtaret e njohura shqiptare, Adelina Ismaili dhe Rina Balaj, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

‘Qikat’ titullohet kënga e cila pritet të publikohet ditën e nesërme në oër 18:00.

Këtë e bëri të ditur meanxheri i Rinës, Met Elshani nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Neser Premiere ora 18 QIKAT 🔥🔥 RINA ft ADELINA 🔥🔥 “, ka shkruar ai pranë fotos në të cilën shihet Rina./Lajmi.net/