Aktorja turke bën postimin e parë pas martesës me Mesut Ozil

Mesut Ozil dhe Amine Gulse ndarë disa fotografi nga dasma e tyre.

Aktorja dhe një kohësisht modelja turke Amine Gulse dhe Mesut Ozil bënë bujë në media me martesën e tyre.

Çifti ka vite që janë në lidhje, por me ditën e djeshmë atë tani edhe zyrtarisht mund të quhen burrë e grua.

Minuta më parë aktorja ka ndarë edhe fotografinë e parë pas dasmës ku duken të ‘zhytur’ në lumturi me futbollistin e Arsenalit.