Publikohet ‘Labyrinth’, kënga e re nga Loredana

Pas paralajmërimeve të shumta Loredan sjell videoklipin e ri ‘Labyrinth’.

Pas ndodhive të fundit emri i Loredana Zefit është përmendur shumë nëpër mediat rozë.

Artistja me prejardhje kosovare ka publikuar këngën e saj më të re të cilën e ka sjellur edhe me klip.

Kënga mban titullin ‘Labyrinth’ dhe është punuar nga Dominik Braz Bittrich, ndërsa teksti është në gjuhën gjermane. /Lajmi.net/