Rita Ora kalon natën në shoqërinë e këngëtarit të njohur

Rita Ora ishte në drakë romantike me këngëtain britanez.

Liam Payne dhe Rita Ora kanë pasur një darkë romantike, shkruan Daily Mail, transmeton Republika.info.

Shoqëria e tyre kishte filluar me duetin ‘For You,’ të cilin artistët e kishin sjellur afro një viti më parë.

Këngëtarët u panë duke darkuar së bashku në restorantin londinez Anabel, raportojnë mediet.

Me fustanin e saj elegant, dhe tatuazhet e saja atraktive padyshim se Rita ishte në qendër të vëmendjes.

Nuk ka dyshim se 25-vjeçari dhe bukuroshja shqiptare ishin kënaqur në shoqëri të njëri tjetrit.