Videoklipi i Motrave Mustafa ndër më të shikuarit në shtetin slloven

Motrat Mustafa e kanë arritur edhe një tjetër sukses me projektin e fundit muzikor.

Janë bërë vetëm pesë ditë prej publikimit të këngës së re të Motrave Mustafa dhe ky projekt muzikor po thyer rekorde, shkruan Republika.info.

Në kanalin zyrtar në Youtube kënga kushtuar nënës “Qika e nanës”, u klikua më shumë se 2 milionë herë ndërsa arriti të jetë e para në Zvicër tek seksioni ‘trending’ në Youtube.

Videoklipi i këngës së fundmi është renditur në 50-shen e videove më të shikuara në shtetin slloven.