Era Istrefi publikon video me Elvana Gjatën, a po vijnë në një bashkëpunim?

Era Istrefi dhe Elvana Gjata janë bërë bashkë.

Dy nga artistet më të famshme shqiptare, Era Istrefi dhe Elvana Gjata shihen në një video së bashku.

E këtë video e ka publikuar artistja Istrefi, në llogarinë e saj personale, Instagram teksa shihet se po argëtohen pafund.

Nuk dihet nëse këngëtaret janë duke bashkëpunuar në një projekt të ri apo thjesht është video miqësore.

Megjithatë, një duet mes tyre nuk ka dyshim se do të mirëpritej nga publiku dhe fansat e shumtë që kanë dyshja.

Presim të shohim se çfarë do ndodhë në vazhdim. /Lajmi.net/