E tepron me ndërhyrje kirurgjike, nuk do ta njihni Morena Tarakun tani e tutje

Morena Taraku vjen me set të veçantë fotografik.
Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku ka realizuar një fotosesion të ri në të cilin duket shumë më ndryshe

Përveç pamjes së mahnitshme të saj, në këtë fotografi këngëtares shqiptare sytë i duken më të theksuar.

Nuk është hera e parë kur Morena tërheq vëmendje me poza të tilla, por nuk ka dyshim se pëlqehet gjithnjë nga publiku.

Theksojmë se, Taraku aktualisht është në Turqi, e cila po vazhdon të punojë për projekte të reja.