Kjo është dhurata e veçantë që iu bë Shyhretes për ditëlindje

Këngëtarja e dashur, Shyhrete Behluli feston sot ditëlindjen e 57-të.

Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet dhe surprizat nga njerëzit e saj më të dashur siç është familja, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku tregon se një portret e saj iu bë dhuratë nga djali i vogël, Lumi.

“Dhurate nga djali im @lumsalihu 😍❤ e punuar nga duart e arta te @gentidubovci 👏🏻”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Shyhretja deri më tani ka sjell një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh tejet të suksesshme.