Si rrallëherë, Tuna shfaqet pranë Patrisit

Tuna Sejdiu dhe bashkëshorti i saj, Patrisi ishin një nga çiftet më të përfolur në shtypin rozë, gjatë vitit që e lamë pas.

Së fundmi, Tuna ka hedhur një fotografi në Instagram gjersa shfaqet pranë Patrisit dhe dyshja duken tejet në formë, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, ky është një imazh i rrallë i tyre pasi paraqitjet publike i kanë të pakta prindërit e djalit të vetëm, Tianit.

Tuna ka qenë e ftuar në programin special të “Mirage”, ku ka folur për njohjen e Patrisit dhe raportet që ata kanë.

Ajo poashtu ka folur edhe për raportin që ka me Robert Berishën që mund ta mësoni përmes stories së mëposhtme. /Lajmi.net/