Femër më të bukur se Almeda Abazi nuk keni parë deri më tani

Almeda Abazi cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Modelja dhe aktorja e cila së fundmi e ka sprovuar veten edhe në muzikë shpesh sjell imazhe të ndryshme për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

E në këtë imazhin e fundit, Abazi e dëshmon se është njëra nga femrat më të bukura shqiptare edhe kur shfaqet pa makijazh.

Aktorja Abazi shfaqet vetëm ‘ujë e sapun’, por që ka mahnitur të gjithë me këtë pamje.

Theksojmë se Almeda dhe Tolgahan Sayisman së shpejti pritet të bëhen prindër të një djali.