Edona Llalloshi paralajmëron projekte të reja, njëra bashkëpunim me…

Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi pëlqehet gjithnjë për muzikën e saj.

Ajo deri më tani ka sjell projekte mjaft të pëlqyera e cila vazhdon të jetë tejet e angazhuar akoma, shkruan lajmi.net

Përmes disa imazheve të publikuara në Instagram, Llalloshi tregon se po punon në këngë të reja dhe se ka nis xhirimet e klipit të ri.

“Se shpejti 3 këngë dhe videoklipe te reja, njera ne bashkepunim me Milotin 🌟Se shpejti…”, shkruan ajo.

“Hallall të qoftë”, mbetet projekti i fundit i saj e që Edona më shumë i është përkushtuar familjes.