Zyrtare: Gani Sejdiu trajner i skuadrës së madhe kosovare

Sport23.05.2016 14:41

Trajneri i famshëm kosovar, Gani Sejdiu është trajner i ri i Besës. Trajneri i mirënjohur kosovar ka arritur marrëveshje me skuadrën pejane për të udhëhequr atë edicionin e ardhshëm në Superligë. 

 

Ish trajneri in Trepçës 89 dhe Ferronikelit do të synojë titullin vitin e ardhshëm në futbollin e Kosovës pasi që Besa nga Peja thuhet se ka një plan serioz për ta arritur këtë.  

Republika Plus