Pas Unitedit mbrëmë, sot e nisin sezonin në Premierligë dy super-skuadra

Sport11.08.2018 09:44

 Pas Manchester Unitedit dje, sot e kanë radhën dy klube tjera pretendente për të filluar sezonin e ri në Premierligë.

Bëhet fjalë për Tottenhamin dhe Chelsean, përcjellë “Lajmi.net”.


Spurs do të luajnë ndaj Newcastle prej orës 13:30 në udhëtim.

Ndërkohë, Chelsea është mysafir i Huddersfield Town, prej orës 16:00.

Republika Plus