Sport

FA dënon Chelsean dhe Tottenhamin16.05.2016 19:11Komisioni Disiplinor i Federatës Angleze të Futbollit, ka dënuar me gjoba të mëdha rivalët e Londrës, Chelsean dhe Tottenhamin.
Donis Avdijaj kthehet të Schalke 16.05.2016 17:21Skuadra gjermane, Schakle 04, ka vendosur t’i ndërpresë huazimin sulmuesit Donis Avdijaj, te austriakët e Sturm Graz.
Lista e Kroacisë në "Euro 2016"16.05.2016 13:51Nga kjo listë janë katër portierë ku njëri nga ta do të largohet në fund, tetë mbrojtës, 10 mesfushorë si dhe pesë sulmues.
Lista e Anglisë në "Euro 2016"16.05.2016 13:49Përfaqësuesja e Anglisë ka publikuar listën e futbollistëve që do të marrin pjesë në Kampionatin Evropian ‘Francë 2016’.
De Biasi gëzon Kombëtaren shqiptare16.05.2016 11:40I ftuar në emisionin sportiv Domenica Sportiva, De Biasi i la të hapura zhvillimet e reja vetëm pas përfundimit Euro 2016 që do të zhvillohet në Francë,

Lajmet më të lexuara

Republika Plus