Sport

Ibra te Unitedi jo vetëm si lojtar?22.05.2016 19:05Zlatan Ibrahimovic gjatë verës pritet të kalojë te Manchester Unitedi, ndërsa raportohet se kalimi i tij në Angli do të ndodhë me një kontratë mjaft...
Rruga që e kthen Ajetin në Serie A21.05.2016 14:06Me 16 ndeshje e një gol dhe me disa paraqitje mjaft pozitive, Ajeti ka pak gjasa të qëndrojë në Frosinone dhe që tani kanë nisur interesimet për të nga...
Basketbollisti Jaren Sina zgjedh Kosovën20.05.2016 23:38Kryetari i FBK-së, Erolld Belegu ka njoftuar se përfaqësuesja e Kosovës është përforcuar me basketbollistin Jaren Sina, i lindur dhe rritur në Shtetet e...

Lajmet më të lexuara

Republika Plus