Sport

Zyrtare: Shkarkohet Van Gaal23.05.2016 12:30Përveç tij janë shkarkuar edhe ndihmësit Albert Stuivenberg, dhe Frans Hoek, përderisa e ardhmja e legjendës së Unitedit, Ryan Giggs ende nuk bëhet e ditur.
42 milionë euro për Nainggolan23.05.2016 09:44Trajneri i ri i Chelseat, Antonio Conte beson se mesfusha është pika kryesore ku skuadra duhet të përforcohet gjatë kësaj vere.

Lajmet më të lexuara

Republika Plus