Sport

Eden Hazard drejt La Ligas21.10.2015 13:05Ai dëshiron ta provoi veten në La Liga. Real Madridi është skuadra që e dëshiron atë dhe se lojtari poashtu pëlqen kalimin te kjo skuadër.
Shpërthen Mourinho ​20.10.2015 23:20Ai po ashtu është shumë i pakënaqur edhe me rastet e shpërdoruara nga lojtarët e tij
Mehmedi ia mohon fitoren Romës (Video)20.10.2015 22:55Leverkuseni filloi më mirë takimin, duke kaluar në epërsi me golat e shënuar nga Chicharito në minutat 4’ dhe 19’. Roma kundërpërgjigjet me dy golat e...
Sami Sermaxhaj, trajner i ri i Prishtinës20.10.2015 20:53Prishtinasit u ndanë me Ramiz Krasniqin dje, ndërsa nga nesër, ekipin në dorë do ta marrë Sermaxhaj, kur edhe do të prezantohet zyrtarisht në konferencë...

Republika Plus