Sport

Ajeti pa skuadër, e afron Tare te Lazio24.05.2016 15:51“Lalaziosiamonoi.it” shkruan se Ajeti është një lojtar agresiv por i pastër në ndërhyrje duke mos lejuar shumë hapësira dhe fakti që ai nuk ka...

Republika Plus