Sport

Ish e dashura e turpëron Eto'n11.05.2016 11:10Koaf ndalet gjatë në sekretet e jetës seksuale mes saj dhe ish-sulmuesit të Interit dhe Barcelonës, ku thekson se kamerunasi kishte shije të çuditshme.
Vije Renato, ikën Alcantara11.05.2016 11:03Transferimi i Renato Sanches ka bërë që e ardhmja e Thiago Alcantaras mos të jetë e sigurt nën drejtimin e Carlo Ancelottit.
Mats Hummels del me letër të hapur 10.05.2016 19:27Mats Hummels pas zyrtarizimit të kalimit te Bayern Munich, ka dalë me një letër të hapur, duke falënderuar drejtuesit e Borussia Dortmundit dhe tifozët e kësaj...

Lajmet më të lexuara

Republika Plus