Sport

Besnik Hasi selektor i Shqipërisë?26.05.2016 10:13Drejtuesit e klubit kanë programuar një “revolucion” të vërtetë në ekip, ku sipas portalit belg “HNL” nga skuadra do të largohet edhe stafi...
Paga e Xhakës te Arsenali25.05.2016 15:50Ekipi londinez nuk ka zbuluar se për sa vite ka nënshkruar me mesfushorin shqiptare, dhe se do të përfitoj ai gjatë qëndrimit në Emirates.
Hasi drejt shkarkimit25.05.2016 13:20Duke parë gatishmërinë e tyre për të filluar bisedimet, drejtuesit e klubit kanë vendosur që t’i japin lamtumirën Hasit, vendim të cilin do ia...

Lajmet më të lexuara

Republika Plus