Në këtë vend do të martohen Gjiko dhe Elita Rudi

Showbiz13.09.2018 17:39

Edhe një dasmë tjetër në estradën tonë.

 

 

Pas këngëtarit, Enis Bytyqi duket se edhe reperi Gjiko do i jap fund beqarisë duke u martuar me prezantuesen, Elita Rudi, shkruan lajmi net.


Ndonëse dyshja deri më tani nuk kanë dhënë detaje të hollësishme rreth ceremonisë, mediat zbuluan se do të martohen me 21 shtator.


Dhe tani, sipas Prive Gjiko dhe Elita do të martohen në një vend të hapur, përkatësisht në restorantin White Garden që ndodhet në afërsi të Prishtinës.


Ata u fejuan në qershor të këtij viti, pikërisht në ditëlindjen e Elitës teksa Gjiko i bëri propozimin romantik.


Padyshim se do të organizohet një ceremoni luksoze nga ana e çiftit…/Lajmi.net  

Republika Plus