Martohet ish-bashkëshorti i Atifete Jahjagës

Showbiz18.08.2018 12:05

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe dentisti,Astrit Kuçi janë ndarë që një kohë.

Pas ndarjes, Astriti po shijon lidhjen e fundit me DonikaSelimin i cili mbrëmë edhe është martuar, shkruan lajmi net.

 

Në bazë të disa fotografive, shihet se çifti kanë kurorëzuardashurinë e tyre me martesë në një ceremoni private.

 

Ndryshe,Atifete Jahjaga ka qenë presidente e Kosovës përpesë vite të plota, nga viti 2011 deri më 2016. 

Republika Plus