Martohen Gjiko dhe Elita

Showbiz17.08.2018 22:04

 Reperi i njohur Gjiko dhe prezantuesja, Elita Rudi kanë më shumë se dy vite që janë të lidhur.

Para pak muajsh, Gjiko i bëri propozimin për fejesë Elitës me rastin e ditëlindjes së saj.

Ndërsa, u përfol edhe për shtatzëninë e mundshme të prezantueses ku lajmin për këtë e kanë konfirmuar edhe burime të lajmi.net të afërta me çiftin. Pas gjithë kësaj, ata siç duket edhe do të martohen.

Republika Plus