Justin Bieber bëhet me motër, poston fotografinë e parë të saj

Showbiz17.08.2018 17:11

Justin Bieber është emër që e hasim pothuajse çdo ditë nështypin rozë.

Këngëtari së fundi ka dhënë lajmin se është bërë me njëmotër të vogël, shkruan lajmi.net.

 

Ai ka publikuar fotografinë e motrës në llogarinë e tij nëInstagram, ku pranoi shumë urime nga miqtë dhe fansat e tij.

 

“Njihuni me anëtarin më të ri Bieber, motrën time të vogëlBay Bieber”, ka shkruar ai mbi fotografi.

 

Babai i tij Jeremy Bieber dhe gruaja e tij ChelseyRebelo,  e mirëpritën foshnjën të enjten.

 

Kujtojmë që javë më parë, Justin Bieber është fejuar memodelen e njohur, Hailey Baldwin, me të cilën tashmë janë bashkë në pothuajseçdo udhëtim të këngëtarit. 

Republika Plus