Gold AG realizon album me këngë patriotike, mësoni detajet

Showbiz05.08.2018 21:18

Reperi Gold AG është në mesin e artistëve më aktiv me këngë të reja.

Ai ishte i ftuar së fundi në një intervistë dhënë për emisionin e shoubizit “Mirage”, shkruan lajmi.net.


Goldi rrëfeu detaje rreth projekteve të reja, zbuloi se tashmë ka nisur të këndojë edhe në dasma si dhe foli për atë se si po pritet ai si reper në këto ahengje.


Ndër të tjera, ai ka zbuluar se po punon rreth një albumi të ri, detajet e të cilit i bëri të ditura për “Mirage”.


Nidqeni  videon në linkun e mëposhtëm nga minuta 4:00 dhe mësoni se çfarë po përgatit Goldi. 

 https://www.youtube.com/watch?v=tMlwsFrQIhc

 

Republika Plus