Getoar Selimi e quan veten komandant

Showbiz13.09.2018 17:42

Preferon markat më të shtrenjta dhe vishet me shumë stil.


Të tillë Getoar Selimin e shohim në pothuajse të gjitha paraqitjet e tij, shkruan lajmi.net


Edhe së fundmi lideri i lalit BabaStars shihet i veshur me shumë klas, ndërsa pranë postimit e ka quajtur veten ‘komandant’.


Fotografia duket se është realizuar në Havana e ndjekësit janë kujdesur që pranë imazhit t’i shkruajnë komente nga më pozitivet.Projekti i tij i fundit muzikor ishte kënga ‘Dashni me raki’ në duet me Flori Mumajesin dhe aktualisht në kanalin zyrtar në Youtube ka mbledhur 35 milionë klikime. 

Republika Plus