“Fake” thotë Tayna me këngën e re, vjen sensuale në videoklip

Showbiz18.08.2018 18:58

Po cilësohet si senzacion i verës.

Tayna është reperja e re shqiptare, e cila ka debutuarfuqishëm në tregun muzikor, shkruan lajmi.net.

 

Pas dy projekteve të suksesshme “Columbiana” dhe “Shqipe”,Tayna është rikthyer me këngë të re.

 

Bëhet fjalë për projektin me titull “Fake”, i cili sapo upublikua në kanalin YouTube, i vizuelizuar edhe me klip.

 

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë reperja, për muzikënështë përkujdesur “Cricket”.

 

Në klip ajo vjen tejet joshëse. 

Republika Plus