Showbiz

Gili i "hyp" 50-shit21.05.2016 14:03Bashkëpunëtori më i madh i saj është bashkëshorti Ilir Berani, me të cilin ka punuar që nga fillimi i karrierës dhe i cili i ka bërë shumë...
Hamilton në krahët e Irina Shayk20.05.2016 15:42Piloti britanik u pa në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, një ngjarje në të cilën ai ka qenë i pranishëm disa herë.
Cili do të jetë James Bond-i i ardhshëm?20.05.2016 11:09Studio e regjistrimit MGM i ofroi aktorit një shumë prej 68 milion paund nëse ai rikthehet për këtë rol, por mesa duket Daniel-it i kanë ardhur në majë...

Republika Plus