Showbiz

Fibi premton super-hit të premten (Foto)05.05.2016 21:12Këngëtarja e njohur shqiptare Daniela Kamberi – Fibi ka përfunduar projektin më të ri që quhet ‘inat’ dhe ka treguar se videoklipi do të jetë...

Lajmet më të lexuara

Republika Plus