Showbiz

Gili i "hyp" 50-shit21.05.2016 14:03Bashkëpunëtori më i madh i saj është bashkëshorti Ilir Berani, me të cilin ka punuar që nga fillimi i karrierës dhe i cili i ka bërë shumë...
Hamilton në krahët e Irina Shayk20.05.2016 15:42Piloti britanik u pa në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, një ngjarje në të cilën ai ka qenë i pranishëm disa herë.
Cili do të jetë James Bond-i i ardhshëm?20.05.2016 11:09Studio e regjistrimit MGM i ofroi aktorit një shumë prej 68 milion paund nëse ai rikthehet për këtë rol, por mesa duket Daniel-it i kanë ardhur në majë...
Bashkë përsëri, Goldi me Shemin18.05.2016 11:12Pas projektit solo të titulluar “Pa hile”, mësohet se reperi po punon rreth një bashkëpunimi të ri me grupin Ilirët.
Eneda Tarifa i jepo fund spekulimeve17.05.2016 14:16Protagonist më së shumti në këto polemika u bë gazetari kosovar Melaim Zeka, stilistja Bora Kokëdhima dhe vetë këngëtarja Eneda Tarifa.
Gjendet Sinead O’Connor17.05.2016 12:10Pak orë pasi u raportua se këngëtarja ishte zhdukur pasi kishte dalë në shëtitje, policia amerikane ka njoftuar se e ka gjetur atë dhe se ajo është...
Edhe Skivi vjen me "Trileqe"16.05.2016 13:54Skivi ka përfunduar tashmë me realizimin e këngës ndërsa pritet që brenda një kohe shumë të shkurtër të përfundojnë edhe xhirimet e...

Republika Plus