Showbiz

Teuta dhe Tara bëhen kuzhiniere (Foto)23.10.2015 19:09Teuta ka publikuar së fundmi një kolazh të fotove së bashku me Tarën në të cilën janë shfaqur shumë të lumtura derisa janë të gatshme...
Bukuroshja e Lutës pa të brendshme? (Foto)23.10.2015 15:10Një fotografi familjare e Lutfi Hazirit, kryetarit të Gjilanit dhe nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, së fundi po qarkullon në rrjetet sociale
Leonora "happy" (Foto)22.10.2015 21:00Jakupi, vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të famshme në vendin tonë

Republika Plus