Showbiz

Noizy publikon këngën e re (Video)15.04.2016 22:11Kjo është kënga e tretë që Noizy e publikon me klip. Javë më parë ai publikoi këngët “Grande” dhe “Not Gona Talk"
Sot finalja e "The Voice"15.04.2016 15:31Pas rrugëtimit disajavor, finalja këtë të premte do të flasë me zërin e Tiri Gjocit dhe Lorenc Hasramës. Fituesin e zgjedh publiku

Republika Plus