Kjo fotografi fsheh diçka rrënqethëse, të cilën askush s'e kishte vënë re më parë!

RepublikaPlus01.05.2016 10:09

Një figurë e frikshme mrapa çiftit mbretëror.


Sot u bë 5 vjet që kur princi William dhe princesha Kate u kurorëzuan në martesë, por u deshën 5 vjet që gazetarët të bënin një zbulim rrënqethës.


Përpos të pasmeve perfekte që motra e Kate-t kishte, ajo që rrëmbeu vëmëndjen e të gjithëve ishte puthja e çiftit në ballkon. Dhe ndërkohë që të sapomartuarit putheshin, diçka shumë e frikshme ndodhte pas krahëve të tyre. Një figurë misterioze që lëvizte prapa perdes dhe që dukej si fantazmë, ka tmerruar ata që e panë të parët dhe të gjithë të tjerët, pasi fotografia u bë virale. Vetë çifti nuk e ka dalluar se çfarë lëvizte duke qenë se po shijonin ditën e tyre më të rëndësishme. /The Sun/

 

Republika Plus