Ju pengon aroma e gatimit? Ja si ta largoni nga kuzhina

Lifestyle10.08.2018 21:37

 

Mishi i pjekur, peshku i skuqur, brokoli apo shumë gatime të tjera e bëjnë shtëpinë të mbajë aromë shumë të papëlqyeshme.

Natyrisht që kjo aromë nuk i pëlqen askujt, dhe nganjëherë mund të jetë shumë bezdisëse.

Sygjerojmë që për ta larguar atë të provoni magjinë e uthullës.

Mbushni një tas me uthull sodë dhe mbetje kafeje dhe lëreni në tavolinë para se të flini. Çdonjëri prej tyre ka aftësinë të zhdukë aromat e këqija

Republika Plus