Pse s’keni fat në dashuri?02.06.2016 13:05Luanët për shkak të dominimit, Ujori për shkak të përtacisë…Mësoni përse shenja juaj e horoskopit nuk ka fat në dashuri.
Gjëra që duhet të bëni para martese01.06.2016 19:52Secili prej nesh ka mënyrën e tij si i shikon gjërat. Prioritetet janë individuale, por ekspertët rendisin disa gjëra që patjetër duhet t’i bëni...
Rëndësia e stërvitjes në natyrë01.06.2016 16:21Ushtrimet sportive në natyrë kanë një rëndësi të veccantë për shëndetin e organizmi tonë ato kanë një sërë përfitimesh...
Duar dhe këmbë të ftohta, ja arsyeja31.05.2016 16:10Duart dhe këmbët e ftohta është një problem i zakonshëm që shpesh ne e lidhim me mos qarkullimin e gjakur, por në fakt nuk është kjo gjithmonë...
Si të lexosh gjuhën e duarve?31.05.2016 12:33Shkencëtarët kanë arritur në përfundimin se midis trurit dhe duarve ndodhen më shumë nerva sesa në çdo pjesë tjetër të trupit.

Republika Plus