Lajme

Ky do të jetë moti për sot dhe nesër15.09.2018 09:16Ditën e shtunë një front i ftohtë, do të afrohet në pjesët veriore të rajonit, e që mund të krijoj mundësi për reshje lokale shiu kryesisht...
Opozita: Qeveria po luan me ushtrinë15.09.2018 09:10Krijimi i ushtrisë së Kosovës po konsiderohet si mision vështirë i realizueshëm, pasi që votimi i Pakos së Ligjeve për Ushtrinë nga Qeveria e...

Republika Plus