Lajme

1 vit burgim për terrorizëm01.06.2016 17:35Mentor Zejnullahu është dënuar me një vit burgim efektiv nga Gjykata e Gjilanit. Ai akuzohej për organizim dhe pjesëmarrje në tentativë në grup terrorist....
Haradinaj viziton Obiliqin01.06.2016 17:26Sot komunën e Obiliqit e vizitoi kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.
Mustafa uron Ditën e Fëmijëve01.06.2016 17:21Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, gjatë pjesëmarrjes në përurimin e Shkollës së Mesme “Ulpiana” në Lipjan, ka uruar 1 Qershorin, Ditën...

Lajmet më të lexuara

Republika Plus