Lajme

Abdixhiku: Kë po e mashtrojmë?02.06.2016 07:22Analisti Lumir Abdixhiku, përmes një postimi në Facebook, ka shprehur habinë e vet me numrin e madh të veteranëve që sot i është prezantuar Qeverisë.
Deri në vjeshtë pa viza02.06.2016 07:19Shtetet anëtare të BE-së nuk duan që të marrin vendimin për liberalizimin e vizave për Kosovën, Turqinë dhe Ukrainën para se Parlamenti Evropian...

Lajmet më të lexuara

Republika Plus