Lizzo, Tame Impala, Lana Del Rey Lead Bonnaroo Lineup

0
Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione.

‘Just Mercy’: A Real-Life Legal Drama About an American Hero

0
Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora.

Tina Fey and Amy Poehler to Return as Golden Globes Hosts

0
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa.

‘A Quiet Place II’ Trailer Picks Up the Pace — and...

0
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

‘Punky Brewster’ Is Coming Back to Traumatize a Whole New Generation

0
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et.

Flashback: Rush Resurrect 1975’s ‘Anthem’ at Kickoff of Final Tour

0
Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum.

‘Parasite,’ Joaquin Phoenix Win Big at SAG Awards

0
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

‘Awkwafina Is Nora From Queens’ Review: A Star in Search of...

0
Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum.

‘Charm City Kings’ Trailer: Meek Mill Leads Dirt Bike Riders Group

0
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

Issa Rae, Kumail Nanjiani Are on the Run in ‘The Lovebirds’...

0
Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum.

TE FUNDIT:

​Keqpërdorimi i Pakos Emergjente, paralajmërohet padi ndaj Ministrisë së Financave dhe Transfereve

0
Disa kompani, veçanërisht në sektorin e naftës, pastrimit dhe nga të ashtuquajturat qendra të thirrjeve (call center) kanë përfituar kundërligjshëm mjetet nga Pakoja Emergjente...

Korporata Energjetike e Kosovës në mesin e institucioneve që janë në ballë të përpjekjeve...

0
Menaxhmenti bashkë me punëtorët janë duke bërë përpjekjeve që edhe në këtë situatë të vështirë që po kalon vendi, të sigurojnë prodhim të pa...

Heqja e tarifës për lëndën e parë, hynë rreth 150 kamionë nga Serbia

0
Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për të hequr tarifën prej 100% për lëndën e parë për produktet nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina,...