Khalid Announces New Shoe Partnership With Reebok

0
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas.

Mac Miller’s Posthumous Album ‘Circles’ is a Fitting Coda to His...

0
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Zoe Kravitz Talks ‘High Fidelity,’ Training as Catwoman on ‘Ellen’

0
Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat.

‘Uncut Gems’: Adam Sandler’s Wild Ride Should Net the Actor an...

0
Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione.

Aidy Bryant Goes on Path to Self-Discovery in ‘Shrill’ Season 2...

0
Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora.

Steve Aoki on Working With Maluma: ‘We Wanted to Hypnotize People’

0
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

Scarlett Johansson on ‘SNL’: 3 Sketches You Have to See

0
Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit.

Meghan Trainor Shares Motivational New Song ‘Blink’

0
Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione.

2 Chainz, Future Mingle With the Undead in New ‘Dead Man...

0
Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt.

Trevor Noah Considers Career Options for Prince Harry, Meghan Markle

0
Nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

TE FUNDIT:

​Keqpërdorimi i Pakos Emergjente, paralajmërohet padi ndaj Ministrisë së Financave dhe Transfereve

0
Disa kompani, veçanërisht në sektorin e naftës, pastrimit dhe nga të ashtuquajturat qendra të thirrjeve (call center) kanë përfituar kundërligjshëm mjetet nga Pakoja Emergjente...

Korporata Energjetike e Kosovës në mesin e institucioneve që janë në ballë të përpjekjeve...

0
Menaxhmenti bashkë me punëtorët janë duke bërë përpjekjeve që edhe në këtë situatë të vështirë që po kalon vendi, të sigurojnë prodhim të pa...

Heqja e tarifës për lëndën e parë, hynë rreth 150 kamionë nga Serbia

0
Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për të hequr tarifën prej 100% për lëndën e parë për produktet nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina,...