Successful entrepreneurs recognize when to move on

0
The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

New Music Videos that Will Stream on Five Major Channels this...

0
The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

LAJMI I FUNDIT: Lushtaku godet Putinin

0
Lajmi "përplasjes" se sotme në mes Sami Lushtakut e Avni Bytyçit të PDK-së me sa duket nuk ishte i plotë. Sipas informacioneve nga burime anonime,...

The Definitive Guide To Marketing Your Business On Instagram

0
The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

All You Need to Know About the Galaxy Note Launching this...

0
The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

Fillon paniku i serbëve nga Kurti, ja çka paralajmërojnë analistët atje?

0
Një analist politik serb, ka komentuar zhvillimet politike të javës së kaluar Kosovë-Serbi, në një intervistë në emisionin e mëngjesit në televizionin publik serb...

​Keqpërdorimi i Pakos Emergjente, paralajmërohet padi ndaj Ministrisë së Financave dhe...

0
Disa kompani, veçanërisht në sektorin e naftës, pastrimit dhe nga të ashtuquajturat qendra të thirrjeve (call center) kanë përfituar kundërligjshëm mjetet nga Pakoja Emergjente...

Steve Aoki on Working With Maluma: ‘We Wanted to Hypnotize People’

0
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

Receta për KROFNET më të shijshme që keni provuar

0
Përbërësit 500 ml qumësht i vakët. pak tharm buke. 4 vezë. 3 luge sheqer. 1 luge kripë. 1 kg miell. 4 decilitra vaj. Hapat Përziejmë tharmin me pak qumësht të vakët dhe i...

Meghan Trainor Shares Motivational New Song ‘Blink’

0
Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione.

TE FUNDIT:

​Keqpërdorimi i Pakos Emergjente, paralajmërohet padi ndaj Ministrisë së Financave dhe Transfereve

0
Disa kompani, veçanërisht në sektorin e naftës, pastrimit dhe nga të ashtuquajturat qendra të thirrjeve (call center) kanë përfituar kundërligjshëm mjetet nga Pakoja Emergjente...

Korporata Energjetike e Kosovës në mesin e institucioneve që janë në ballë të përpjekjeve...

0
Menaxhmenti bashkë me punëtorët janë duke bërë përpjekjeve që edhe në këtë situatë të vështirë që po kalon vendi, të sigurojnë prodhim të pa...

Heqja e tarifës për lëndën e parë, hynë rreth 150 kamionë nga Serbia

0
Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për të hequr tarifën prej 100% për lëndën e parë për produktet nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina,...