Nora duket ‘përvëluese’ me më të reja në të zeza

0
Nora bën pozat më të reja në të zeza. Nora Istrefi me imazhe të reja. Nora Istrefi sapo ka publikuar fotografi në Instagram. Me grim...

Watch Louis Tomlinson Stage Desert Concert in ‘Walls’ Video

0
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores.

Cakolli i PDK’së i kapet ish-këshilltarit të Veselit për xhipa, vila...

0
Sekretar i Degës së PDK’së në Prishtinë, Bujar Cakolli i ka replikuar ish-këshilltarit të Kadri Veselit dhe kandidatit të PDK’së deputet, Blerim Latifi, lidhur...

Zvicra e “uritur” për puntorë, ja ku ka më së shumti...

0
Përafërsisht, sipas mediave lokale, janë identifikuar rreth 7 për qind më shumë vende të lira të punës në Zvicër, gjatë tremujorit të parë të...

Demaliaj: Kam libra sa krejt deputetët e Vetëvendosjes

0
Deputeti i AAK, Shkumbin Demaliaj ka thënë se ka libra më shumë se krejt deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje. “E kam një minibibliotekë te shtëpia, sa...

Mac Miller’s Posthumous Album ‘Circles’ is a Fitting Coda to His...

0
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Neni 95 dhe pika 5 e Kushtetutës, pikënisje për formimin e...

0
Mocioni i Mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, javën që lamë pas, sipas Nenit 95, pikës 5 të Kushtetutës së Kosovës konsideron Qeverinë të rënë, duke...

The Main Candidate Was Presented in Just a Few Minutes Last...

0
The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

George Boateng: Keeping Ron Vlaar was Paul Lambert masterstroke

0
The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always smile. Refreshingly,...

Heqja e tarifës për lëndën e parë, hynë rreth 150 kamionë...

0
Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për të hequr tarifën prej 100% për lëndën e parë për produktet nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina,...

TE FUNDIT:

​Veseli: Tribunali Ndërkombëtar për krimet që Serbia ka kryer në Kosovë është i pashmangshëm

0
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli në ditën Ndërkombëtare për të Zhdukurit, ka thënë se shteti serb ka përgjegjësinë direkte dhe ende...

Bahtiri: Kush bënë kompromis me territor të Kosovës, do të përballet me qytetarët e...

0
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtri tha se Qeveria e Kosovës duhet të jetë kujdesshme në dialogun në Uashington dhe mos të bëjë...

​Hoti-Vuçiqit: Në çdo takim temë e vetme është njohja reciproke

0
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti duke komentuar deklaratat e presidentit të Serbisë, Alekandar Vuçiq, ka thënë se në çdo takim temë e vetme është...