Kështu do të duket Galaxy Note 9

Auto & Tech07.08.2018 23:27

 Samsung Galaxy Note 9 po vjen së shpejti.


Samsung Galaxy Note 8 – ishte ndër smartfonët më të mirë të të gjitha kohërave, kështu duke lënë mbrapa për shumë performanca edhe iPhone X, transmeton Lajmi.net

Por siç duket Samsung e ka marrë garën seriozisht dhe me çdo kusht dëshiron të mposhtë Apple për çështjen e smartfonëve më të mirë.


Derisa kanë filluar të qarkullojnë lajmet për Galaxy S10, Samsung shumë shpejtë do ta lansojë smartfonin e vet më të ri, Galaxy Note 8.

Derisa për këtë smartfon po flitet më tepër e më tepër, këtu janë disa fotografi se si do të duket.

Republika Plus