Galaxy Note 9 – ja sa do të kushtojë

Auto & Tech11.08.2018 14:52

Galaxy Note 9 është duke u prezentuar tani dhe sigurisht është smartfoni më i mirë në treg deri më tani.

Sigurisht – edhe i kushtueshëm, transmeton Lajmi.net


Galaxy Note 9 pritet që të ketë një çmim fillestar prej 1250 dollarë.


Prezantimi i smartfonit më të ri nga Samsung është duke vazhduar ende. 

Republika Plus