Auto & Tech

Unaphone telefoni më i sigurt në botë30.05.2016 19:03Una është një kompani teknologjike që së fundmi ka premtuar se do të sjellë në treg një telefon të mençur, i cili ndryshe cilësohet si...
Asusi me tablet të ri30.05.2016 15:49Asus së fundmi është duke u përgatitur për lançimin e tabletit të ri Zenpad Z8. Pajisja e re është e fuqizuar nga procesori Snapdragon 650 dhe ka ekranin...
Acer në korrik nxjerr në treg telefonin e ri29.05.2016 15:37Acer konfirmon zyrtarisht se modeli Liquid Zest Plus do të dalë në shitje në muajin korrik. Telefoni është i pajisur me procesor Media Tek MT6735 me quad-core 1.3 GHz...
Opera sjell shërbimin VPN falas në iOS29.05.2016 09:22Muajin e kaluar, Opera bëri një lëvizje të papritur me shfletuesin e tyre desktop. Ata njoftuan se do të integronin shërbimin falas VPN. Për më tepër,...
Shelby Cobra 289 e vitit 1964’ (Foto)28.05.2016 19:23A mund të bëhet më fantastike se kaq kur flasim për makina? Ky model Shelby Cobra 289 e vitit 1964’ në ngjyrë blu me konture të bardha do t’ ju...

Republika Plus